Ekspertyzy


Naszej firmie można zlecić przeprowadzenie ekspertyzy technicznej przeciwpożarowej w celu sprawdzenia warunków ochrony przeciwpożarowej w danym budynku.

Zapytaj o ofertę – Poznaj Ekspertyzy Przeciwpożarowe

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie zgłoszenia.

Ekspertyzy przeciwpożarowe techniczne są analizą warunków ochrony przeciwpożarowej w istniejącym obiekcie. Ekspertyzę może zlecić inwestor w przypadku, gdy obiekt nie spełnia wymagań przepisów ppoż. Taka sytuacja może mieć miejsce podczas nadbudowy/przebudowy/zmiany sposobu użytkowania obiektu. Zdarzają się również przypadki, gdy po prostu nie ma możliwości wykonania budynku zgodnie z warunkami technicznymi, np. układ działki jest specyficzny, budynek znajduje się zbyt blisko innego obiektu, klatki schodowe są zbyt wąskie itp. 

W przypadku komplikacji techniczno-prawnych firma Mark przygotowuje ekspertyzę przeciwpożarową. Dokument proponuje alternatywne wyjścia umożliwiające spełnienie wymagań bezpieczeństwa przeciwpożarowego. 

W ekspertyzie przeciwpożarowej opracowanej przez Mark znajdują się rozwiązania, które podniosą poziom bezpieczeństwa. Koszt ekspertyzy przeciwpożarowej jest wyceniany indywidualnie. Taką ekspertyzę bez obaw o akceptację można przedstawić Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. 

Dlaczego warto zlecić wykonanie ekspertyzy technicznej firmie Mark? 

Ekspertyzę wykonamy szybko. Oferujemy jedne z najkrótszych terminów realizacji na rynku.

Rozwiązania, które proponujemy, są przemyślane również w kwestii optymalizacji kosztów.

Podczas przygotowywania ekspertyzy bierzemy pod uwagę budżet i oczekiwania inwestora, konsultując na bieżąco z inwestorem proponowane rozwiązania.

Zapytaj o ofertę – Poznaj Ekspertyzy Przeciwpożarowe

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie zgłoszenia.

Firmę MARK tworzy zespół fachowców w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, posiadających bogate doświadczenie zdobyte podczas zawodowej służby w Państwowej Straży Pożarnej, poparte solidnym przygotowaniem merytorycznym i wiedzą nabytą dzięki uczestnictwu w specjalistycznych kursach i konferencjach. Nasze kompetencje wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo podejść do realizacji  skomplikowanych projektów i dobierać dla naszych Klientów rozwiązania optymalne pod kątem bezpieczeństwa i ceny.