Próbna Ewakuacja Budynku


Zaleca się przeprowadzenie próbnej ewakuacji budynku, dzięki niej można się lepiej przygotować na wypadek prawdziwego zagrożenia pożarowego.

Zapytaj o ofertę – Poznaj Próbną Ewakuację Budynku

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie zgłoszenia.

W budynkach, w których każdego dnia przebywa wielu ludzi, np. w szkołach, internatach, domach studenckich czy biurowcach konieczne jest przeprowadzanie okresowych, próbnych ewakuacji. Zalecenie wynika bezpośrednio z przepisów ochrony przeciwpożarowej. 

Ewakuacja budynku, którą przeprowadza firma Mark, następuje „z zaskoczenia”. Przyjmujemy taki scenariusz, po wcześniejszych konsultacjach, aby możliwie jak najpełniej oddać realia sytuacji zagrożenia pożarem. Dodatkowo realistycznie aranżujemy przestrzeń poprzez wykorzystanie zadymienia. Każdy uczestnik ćwiczeń może poczuć się, jak podczas prawdziwego pożaru, dzięki czemu ma okazję przygotować się na wypadek faktycznego zagrożenia w przyszłości. Po przeprowadzonych ćwiczeniach ewakuacyjnych sporządzamy odpowiednią dokumentację, w tym również zestaw zdjęć. 

Warto podkreślić, że próbne akcje ewakuacji ludzi z budynku są w pełni bezpieczne. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników obiektu firma Mark zapewnia obecność zabezpieczenia medycznego wraz z karetką. 

Dlaczego warto powierzyć zadanie przygotowania próbnej ewakuacji firmie Mark? 

Scenariusz przez nas przygotowany dobrze oddaje realia sytuacji zagrożenia pożarem.

Zapewniamy opiekę medyczną (karetka, właściwy sprzęt itd.).

Po odbytych ćwiczeniach dostarczamy pełną dokumentację z wnioskami (także zdjęciową), która pomaga poprawić sprawność ewakuacji w przyszłości.

Zapytaj o ofertę – Poznaj Próbną Ewakuację Budynku

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie zgłoszenia.

Firmę MARK tworzy zespół fachowców w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, posiadających bogate doświadczenie zdobyte podczas zawodowej służby w Państwowej Straży Pożarnej, poparte solidnym przygotowaniem merytorycznym i wiedzą nabytą dzięki uczestnictwu w specjalistycznych kursach i konferencjach. Nasze kompetencje wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo podejść do realizacji  skomplikowanych projektów i dobierać dla naszych Klientów rozwiązania optymalne pod kątem bezpieczeństwa i ceny.