Drzwi Przeciwpożarowe


Gdy pojawi się zagrożenie drzwi przeciwpożarowe sprawią, iż ogień nie rozprzestrzenia się poza inne pomieszczenie, zostają one zamknięte.

Zapytaj o ofertę – Poznaj Drzwi Przeciwpożarowe

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie zgłoszenia.

Drzwi przeciwpożarowe zaliczane są do urządzeń przeciwpożarowych (pod warunkiem, że wyposażone są sterowane z Systemu Sygnalizacji Pożaru), bowiem ich podstawowym zadaniem jest zapobieganie powstawaniu, a przede wszystkim rozprzestrzenianiu się pożarów w obrębie budynku.

W przypadku pojawienia się zagrożenia drzwi przeciwpożarowe są stale zamknięte lub  automatycznie zamykają się, tworząc skuteczną barierę uniemożliwiającą rozprzestrzenianie się ognia i dymu, jednocześnie zapewniając ochronę newralgicznych miejsc.

Niejako z definicji drzwi przeciwpożarowe muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów ogniotrwałych, ponieważ oczekuje się od odporności na wysokie temperatury i niezawodności.

Drzwi powinny posiadać odpowiednie atesty oraz być wyprodukowane wg ściśle określonej specyfikacji – wszystko po to, aby wytrzymać ekspozycję na ogień i spełniać swoje zadania obronne przez określony czas. W sytuacjach krytycznych każda sekunda jest na wagę złota – dzięki zabezpieczeniu w postaci drzwi przeciwpożarowych możliwe jest bezpieczne przeprowadzenie ewakuacji i więcej czasu na nią.

Firma Mark oferuje kompleksową obsługę w zakresie serwisu i konserwacji drzwi przeciwpożarowych. Świadczymy również usługę profesjonalnego doradztwa przy zakupie lub wyborze optymalnych rozwiązań.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Mark w zakresie serwisu i konserwacji drzwi przeciwpożarowych?

Szeroki wybór sprzętu czołowych producentów

Atrakcyjne ceny „na każdą kieszeń”

Szybka dostawa i montaż oraz profesjonalne doradztwo

Zapytaj o ofertę – Poznaj Drzwi Przeciwpożarowe

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie zgłoszenia.

Firmę MARK tworzy zespół fachowców w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, posiadających bogate doświadczenie zdobyte podczas zawodowej służby w Państwowej Straży Pożarnej, poparte solidnym przygotowaniem merytorycznym i wiedzą nabytą dzięki uczestnictwu w specjalistycznych kursach i konferencjach. Nasze kompetencje wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo podejść do realizacji  skomplikowanych projektów i dobierać dla naszych Klientów rozwiązania optymalne pod kątem bezpieczeństwa i ceny.