Szkolenie Medyczne


Aby móc uratować ludzkie życie, każdy pracownik powinien odbyć szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Dzięki temu zyska on wiedzę teoretyczną i techniczną.

Zapytaj o ofertę – Poznaj Szkolenie Medyczne z Pierwszej Pomocy

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie zgłoszenia.

Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy to jedno z najważniejszych szkoleń, jakie powinien odbyć pracownik – w wielu sytuacjach wiedza i umiejętności zdobyte podczas takiego szkolenia mogą pomóc uratować ludzkie zdrowie i życie. Celem szkolenia jest wyedukowanie pracowników w zakresie sposobów udzielania pierwszej pomocy, przekazanie kluczowej wiedzy i przećwiczenie umiejętności praktycznych. 

Nasza oferta obejmuje zarówno podstawowe szkolenia z udzielania pierwszej pomocy jak i kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy dla funkcjonariuszy policji, wojska, straży pożarnej, ratowników górskich innych formacji związanych z ochroną państwa, warsztaty urazowe i gry terenowe. 

Dysponujemy nowoczesnymi materiałami edukacyjnymi i szkoleniowymi, m.in. nowoczesnymi, fantomami umożliwiającymi ćwiczenia na modelach o naturalnej wielkości, prezentacjami i filmami instruktażowymi oraz defibrylatorem AED (automatyczny defibrylatorem zewnętrznym). 

Nasze szkolenia prowadzi profesjonalna kadra lekarzy-instruktorów z prestiżowymi certyfikatami ERC (European Resuscitation Council) i AHA (American Heart Association) oraz doświadczeni ratownicy Państwowego Ratownictwa Medycznego i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Dlaczego warto skorzystać z oferty Mark w zakresie szkoleń medycznych?

Profesjonalna kadra lekarzy-instruktorów ERC i AHA.

Ratownicy z zespołów wyjazdowych PRM i LPR.

Szkolenia prowadzone w interesujący dla uczestników sposób.

Zapytaj o ofertę – Poznaj Szkolenie Medyczne z Pierwszej Pomocy

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie zgłoszenia.

Firmę MARK tworzy zespół fachowców w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, posiadających bogate doświadczenie zdobyte podczas zawodowej służby w Państwowej Straży Pożarnej, poparte solidnym przygotowaniem merytorycznym i wiedzą nabytą dzięki uczestnictwu w specjalistycznych kursach i konferencjach. Nasze kompetencje wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo podejść do realizacji  skomplikowanych projektów i dobierać dla naszych Klientów rozwiązania optymalne pod kątem bezpieczeństwa i ceny.