Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego


W każdym budynku oddanym do użytku powinna zostać przygotowana Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego. IBP znajduje się w miejscu widocznym dla wszystkich.

Zapytaj o ofertę – Poznaj Instrukcję Bezpieczeństwa Pożarowego

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie zgłoszenia.

Każdy budynek przeznaczony do użytku publicznego, produkcyjnego, magazynowego, a także mieszkalnego (duże budynki) potrzebuje odpowiednio skonstruowanej instrukcji bezpieczeństwa pożarowego – IBP. Jest to niezwykle ważny element całościowej ochrony przeciwpożarowej budynku – zawiera on informacje, które umożliwiają skuteczną ewakuację w razie zagrożenia pożarem. Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego powinna znajdować się w widocznym i poręcznym miejscu w obrębie budynku lub jego najbliższej okolicy. 

Przygotowana przez Mark instrukcja bezpieczeństwa pożarowego zawiera w sobie plany ewakuacyjne. Ponadto dobieramy i montujemy znaki ochrony przeciwpożarowej oraz bezpiecznego opuszczania budynku. Potwierdzamy odpowiednie przygotowanie obiektu wykonując symulację ewakuacji. 

Dlaczego warto powierzyć wykonanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego firmie Mark? 

Gwarantujemy, że instrukcje przygotujemy sprawnie i szybko.

Opracowane przez nas instrukcje są dedykowane specjalnie dla tego obiektu, który zostaje nam zlecony. Bierzemy pod uwagę specyfikę przestrzeni, jej przeznaczenie oraz funkcję i odpowiednio dostosowujemy przygotowane przez nas elementy.

Atrakcyjna cenowo oferta obejmuje przygotowanie dokumentacji z planem ewakuacji oraz szkicami ewakuacyjnymi.

Znamy wymagania Państwowej Straży Pożarnej i instrukcje przez nas tworzone są do nich dostosowane.

Zapytaj o ofertę – Poznaj Instrukcję Bezpieczeństwa Pożarowego

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie zgłoszenia.

Firmę MARK tworzy zespół fachowców w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, posiadających bogate doświadczenie zdobyte podczas zawodowej służby w Państwowej Straży Pożarnej, poparte solidnym przygotowaniem merytorycznym i wiedzą nabytą dzięki uczestnictwu w specjalistycznych kursach i konferencjach. Nasze kompetencje wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo podejść do realizacji  skomplikowanych projektów i dobierać dla naszych Klientów rozwiązania optymalne pod kątem bezpieczeństwa i ceny.