Certyfikaty


Nasi specjaliści uczestniczą w szkoleniach i posiadają specjalne certyfikaty, dzięki którym prowadzą profesjonalne szkolenia.

Zapytaj o ofertę – Poznaj Certyfikaty CNBOP-PIB 

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie zgłoszenia.

Ze względy na bardzo obszerną tematykę konieczność ciągłego podnoszenia kwalifikacji nieustannie uzupełniamy i poszerzamy naszą wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach dotyczących szeroko pojętego bezpieczeństwa pożarowego w Polsce i zagranicą.

Nasi specjaliści zdobywają doświadczenia i niezbędną wiedzę teoretyczną poprzez uczestnictwo w szkoleniach placówek certyfikujących CNBOP – PIB oraz SGSP oraz kursach organizowanych przez wiodących na rynku producentów profesjonalnych zabezpieczeń takich  Polon, Esser, Mercor, D + H i wielu innych.

Posiadamy certyfikaty:

  • CNBOP – PIB
  • CNBOP – PIB
  • CNBOP – PIB
  • D + H
  • POLON ALFA
  • ESSER
  • SEP

Dlaczego warto skorzystać z usług specjalistów firmy Mark?

Uczestniczymy w szkoleniach w Polsce i zagranicą

Poszerzamy wiedzę biorąc udział w licznych konferencjach

Wdrażamy najnowsze standardy

Zapytaj o ofertę – Poznaj Certyfikaty CNBOP-PIB

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie zgłoszenia.

Firmę MARK tworzy zespół fachowców w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, posiadających bogate doświadczenie zdobyte podczas zawodowej służby w Państwowej Straży Pożarnej, poparte solidnym przygotowaniem merytorycznym i wiedzą nabytą dzięki uczestnictwu w specjalistycznych kursach i konferencjach. Nasze kompetencje wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo podejść do realizacji  skomplikowanych projektów i dobierać dla naszych Klientów rozwiązania optymalne pod kątem bezpieczeństwa i ceny.