Systemy Oświetlenia Awaryjnego i Ewakuacyjnego


Aby bezpiecznie opuścić budynek podczas zagrożenia pożarowego, gdy zostanie odcięty prąd, niezbędny jest system oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego.

Zapytaj o ofertę – Poznaj Systemy Oświetlenia Awaryjnego i Ewakuacyjnego 

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie zgłoszenia.

System oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego to niezbędny element bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Oświetlenie awaryjne jest włączane automatycznie wtedy, gdy następuje zanik napięcia w budynku. Oświetlenie dróg ewakuacyjnych i sprzętu gaśniczego oraz zielone światła ewakuacyjne pojawiają się w ciemnościach i wskazują kierunek, w którym należy się udać, aby bezpiecznie opuścić zagrożoną przestrzeń. 

System oświetlenia awaryjnego gwarantuje ochronę życia i zdrowia osób przebywających w budynku, zapewnia im bowiem możliwość bezpiecznego zakończenia pracy, udania się do niezagrożonego miejsca oraz odnalezienia wyjść ewakuacyjnych. Odpowiednio dobrane źródło światła ułatwia zlokalizowanie urządzeń przeciwpożarowych, np. gaśnicy czy włącznika alarmu. Nasze doświadczenie w projektowaniu systemów przeciwpożarowych pozwala stwierdzić, że system awaryjnego oświetlenia doskonale sprawdza się w sytuacjach zagrożenia oraz umożliwia przeprowadzenie efektywnej ewakuacji. 

Mark przygotowuje dokumentację projektową oświetlenia awaryjnego oraz wciela plan w życie. Dobieramy odpowiednie urządzenia, dostarczamy oraz montujemy elementy wewnątrz i na zewnątrz budynku. Dokonujemy pomiaru natężenia światła, a także dbamy o poprawne funkcjonowanie systemu, kontrolując jego sprawność podczas okresowych przeglądów. 

Dlaczego warto wybrać system oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego zaprojektowany przez Mark? 

Urządzenia, które proponujemy posiadają wszelkie dopuszczenia.

Współpracujemy z kilkoma producentami, co pozwala na optymalizację kosztów i wybór najbardziej korzystnej oferty.

Nasze urządzenia pomiarowe są odpowiednio skalibrowane, a pomiary przez nie wykonywane są bardzo dokładne.

Zapewniamy fachowy i szybki przegląd systemu.

Zapytaj o ofertę – Poznaj Systemy Oświetlenia Awaryjnego i Ewakuacyjnego 

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie zgłoszenia.

Firmę MARK tworzy zespół fachowców w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, posiadających bogate doświadczenie zdobyte podczas zawodowej służby w Państwowej Straży Pożarnej, poparte solidnym przygotowaniem merytorycznym i wiedzą nabytą dzięki uczestnictwu w specjalistycznych kursach i konferencjach. Nasze kompetencje wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo podejść do realizacji  skomplikowanych projektów i dobierać dla naszych Klientów rozwiązania optymalne pod kątem bezpieczeństwa i ceny.